Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Octavia Centralny zamek i antywłam dziwne

30 Lis 2011 16:58 4319 5
  • Poziom 8  
    Witajcie
    to moj pierwszy temet na forum, mam następujący problem.
    kupiłem auto: skode Octavie 1.9 tdi (130km) 2003 r.
    auto ma chyba fabryczny autoalarm i antywłam.
    do dzisiaj wszystko było ok. mogłem otwierać i zamykać drzwi lecz teraz po naciśnięciu na pilocie otworzenia drzwi lampka w samochodzie tylko zmienia tempo migania a drzwi są zamknięte. Musze otwierać drzwi z kluczyka. zauwazyłem ze nie działa otwierania okien na panelu pod reka kierowcy, ale wszystkie szyby się otwierają normalnie po kliknieciu przycisku w drzwiach tylko na moim panelu nie da się ich otworzyć.

prosil bym o pomoc, czy to wina sterownika czy czegos innego ?

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Sprawdź dokładnie jaki system alarmowy jest zamontowany w twojej Octavii.
    rebek69 napisał:
    fabryczny autoalarm i antywłam
    Nie znam takiego fabrycznego systemu.
  • Poziom 8  
    Gdzie sprawdzić dokładnie jaki to jest model alarmu.?

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Odszukać centralkę alarmu i wtedy przeczytać, zamieścić zdjęcie centralki, jej wnętrza, dodatkowego pilota (jeżeli jest), syrenki alarmowej, czujników nadzoru wnętrza...
  • Poziom 41  
    CameR napisał:
    Odszukać centralkę alarmu i wtedy przeczytać, zamieścić zdjęcie centralki, jej wnętrza

Myślę że to nie ma znaczenia jeżeli autor pisze
    rebek69 napisał:
    zauwazyłem ze nie działa otwierania okien na panelu pod reka kierowcy, ale wszystkie szyby się otwierają normalnie po kliknieciu przycisku w drzwiach tylko na moim panelu nie da się ich otworzyć

Masz zgnite kable w module drzwi kierowcy,typowa usterka dla tych samochodów.
  • Poziom 8  
    to kable dzieki, dzis wymienilem kawałek jednego a 2 połączyłem izolacja bo był złamany
    dzieki