Witam serdecznie - szukałem po elektrodzie, ale nie znalazłem nic więc piszę z zapytaniem do Was. Chodzi o to, że Mam autko takie jak w temacie, wszystko chodzi pięknie, poza tym, że auto pali ponad 9L!!! Nie istotne czy jadę po mieście czy w trasie średnie spalanie nie spada poniżej 8,8L/100km!!! Wcześniej miałem problem z utrata mocy-okazało się, że w aucie 2 kable robiły zwarcie jeden od turbiny drugi od czujnika wału-zostało to wymienione, auto ma jak na moje "normalną" moc, pali na dotyk nawet w mrozach, nie kopci(chyba, że pedał gazu wcisnę w deskę to delikatnie co w dieslach jest zjawiskiem raczej normalnym). Komputer pokładowy pokazuje praktycznie identycznie z moimi wyliczeniami spalania... Pytanie moje brzmi - co może być przyczyną takiego spalania? Przecież szlag może człowieka trafić - kupiłem diesla po to by jazda była ekonomiczna a ja zalewam za 50zł i robię ok 100KM... POMOCY!!!