Witam serdecznie,
Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem grzejnika olejowego z następującą tabliczką:
W teorii ma on moc 2000W, jednakże sprzedawca zachwalał, iż w praktyce pobiera on znacznie mniej - jeśli już się nagrzeje, to tylko tyle, aby utrzymać stałą temperaturę. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z takimi grzejnikami? Ile faktycznie zapłacę za np 24 godziny ciągłego jego użytkowania?
Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem grzejnika olejowego z następującą tabliczką:
W teorii ma on moc 2000W, jednakże sprzedawca zachwalał, iż w praktyce pobiera on znacznie mniej - jeśli już się nagrzeje, to tylko tyle, aby utrzymać stałą temperaturę. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z takimi grzejnikami? Ile faktycznie zapłacę za np 24 godziny ciągłego jego użytkowania?