Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telefon Maxcom KXT-4000 - klawisze nie reagują na dotyk po 4-letnim leżakowaniu.

NathanielMatuszak 20 Dec 2011 10:40 4354 10
    NathanielMatuszak
    Level 10  
    Mam problem z telefonem firmy Maxcom.
    Użytkowałem go przez dwa lata, wyjąłem baterie i po czterech latach chciałem z niego korzystać.
    Telefon po 4-letniej nie działalności nie działa poprawnie. Włożyłem baterie i niestety nie mogę ustawić daty, czasu i innych rzeczy, ponieważ klawisze 124578*0 i funkcyjne nie reagują na dotyk.Telefon jako odbiornik działa, tylko numeru nie można wybrać.
    Czy jest sens naprawiać, czy też oszczędzić sobie nerwów i pieniędzy i zutylizować?
    zybex
    Helpful for users
    Z tego co się orientuję, to taka niby dotykowa klawiatura (taki ekranik). Jakiś czas temu ktoś podrzucił mi taki telefon. Też był problem z klawiaturą. Nie podjąłem się naprawy, bo tu na forum wyczytałem, że nie warto. Nie wiem, czy to był dokładnie ten sam model, ale aparacik był taki stojący. Klawiatura niemal w pionie.
    ADEK1000
    Level 24  
    Witam,

Polecam Pana tel. zutylizować a nast. go wymienić np na jakiegoś firmy PANASONIC i / lub ATLANTEL, np ATLANTEL 6606, bardzo dobry tel., sam go używam, czysto przenosi sygn. z linii tel. i sam nie nanosi żadnego brumu, żadnych szumów.

Polecam tylko i wyłącznie zakup tel. aparatów sznurowych / kablowych nie zaś przenośnych bo te to jedno wielkie g.... i ciągle są z nimi kłopoty np brumią.

Pozdrawiam,

-Adam-
    NathanielMatuszak
    Level 10  
    Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Zdecydowałem się na utylizację. :)
    oscar2000
    Level 34  
    A mogłeś mu tylko odblokować klawiaturę bo ma taką opcję . :)
    zybex
    Helpful for users
    oscar2000 wrote:
    A mogłeś mu tylko odblokować klawiaturę bo ma taką opcję . :)

Nie słyszałem o takiej opcji, bo nawet nie czytałem instrukcji. Według autora tematu przyciski 3, 6, 9 i # działają. Czy jest zatem blokada niepełnej klawiatury?
    NathanielMatuszak
    Level 10  
    Jeszcze nie zutylizowałem telefonu :) W jaki sposób można odblokować klawiaturę? Nie działają tylko klawisze, które wymianiłem.
    oscar2000
    Level 34  
    Niestety są maxomy i amacomy i tu zaszła pomyłka z mojej strony twój nie ma , więc kosz niestety oba tak samo wyglądają .
    zybex
    Helpful for users
    Już myślałem, że się czegoś nowego nauczę... :|
    NathanielMatuszak
    Level 10  
    Dziękuję za wszelkie podpowiedzi. Ostatecznie zutylizowałem telefon, bowiem nie był już potrzebny. Rozwiązałem umowę na telefonię kablową :) Obecnie na rynku są telefony o wiele bardziej funkcjonalne niż przedmiotowy i w przystępnej cenie.