Witam .Jestem posiadaczem telefonu Sony Ericsson c902.Telefon ten ma jakas dziwna wade i niewiem czego to jest wina .Tel nie chce sie ładowac (bateria gniazdo ok).Nie miał on kontaktu z woda .Czy mógłby mi ktos podac moze jakis powod tylko prosze konkretnie czy to jest wina Płyty Głównej