#1 10317550 29 Gru 2011 10:19 kacpermiki kacpermiki Poziom 17 Posty: 313 Pomógł: 2 Ocena: 137 Autor tematu Post #1 10317550 29 Gru 2011 10:19 Witam kolegów mam problem z nie załączającym się wentylatorem w ka. Po wypięciu wtyczki czujnika temp. też nie startuje. Bezpieczniki są ok .
#2 10317635 29 Gru 2011 10:39 archaniol40 archaniol40 Poziom 21 Posty: 521 Pomógł: 23 Ocena: 119 Pomocny post? (0) Post #2 10317635 29 Gru 2011 10:39 A po zmostkowaniu pinów we wtyczce od czujnika w chłodnicy? Obraca się ręką wentylator?
#3 10317709 29 Gru 2011 10:57 kacpermiki kacpermiki Poziom 17 Posty: 313 Pomógł: 2 Ocena: 137 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 10317709 29 Gru 2011 10:57 ok już zrobione. winna instalacja Dodano po 1 [minuty]: na krótko chodził a piny w fordzie się nie mostkuję po wypięciu wchodzi w tryb awaryjny . winę miała wiązka w botniku ugniła.