Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz Carpower HPB-602 nie działa

02 Sty 2012 09:09 1203 1
  • Poziom 8  
    Witam
    Mam problem ze wzmacniaczem Carpower HPB-602.
    Podłączyłem go w sobotę razem ze skrzynią basową z głośnikiem Magnat Xpress 12 do radia Pioneer 2300ub. Problem polega na tym że diodka power nie świeci przy wyłączonym silniku, gdy zapalę bardzo lekko się żarzy i mruga. Chwilami świeci tak jak powinna gdy wpinam kabelek który wyłącza wzmacniacz razem z radiem(wtedy mrugnie mocno) Tak samo mrugnie gdy w ustawieniach radia wybiorę opcję SW i wyjdę z menu.
    Wzmacniacz zasilany jest bezpośrednio z akumulatora kablem 10mm2 z zestawu Renegade Ren 10 kit.
    Masę podłączyłem do śrubki w bagażniku.
    Głośnik podpiąłem pod jeden kanał.Jak wszystko będzie działało to zmostkuje.
    Wzmacniacz jest połączony z radiem kablem 2x cinch i tym kabelkiem do wyłączania.
    Wieczorem postaram się problem rozwiązać ale może ktoś z Was doradzi mi od czego zacząć.Gdzie szukać usterki. Dodam że sprzęt jest nowy. W tej chwili nie jestem w stanie napisać czy dioda świeci bez podłączonego głośnika bo nie miałem czasu sprawdzić.
    Pozdrawiam
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 8  
    Problem rozwiązany
    Za wszystko odpowiedzialna była masa tak jak myślałem. Podłączyłem bezpośrednio do akumulatora i ruszyło więc poszukałem na karoserii lepszego miejsca...