Witam!
Czy ktoś z fachowców obecnych na forum może wypowiedzieć się czy wnętrzności tego wzmacniacza były modyfikowane? Z tego co widzę to chyba kondensatory?
Wnętrze różni się dość od wersji MV3 tutaj: http://www.fonar.com.pl/audio/fotki/mv3/mv3.htm ale rozumiem, że produkowane były różne wersje?
Pozdrawiam!
Oto zdjęcia:
Czy ktoś z fachowców obecnych na forum może wypowiedzieć się czy wnętrzności tego wzmacniacza były modyfikowane? Z tego co widzę to chyba kondensatory?
Wnętrze różni się dość od wersji MV3 tutaj: http://www.fonar.com.pl/audio/fotki/mv3/mv3.htm ale rozumiem, że produkowane były różne wersje?
Pozdrawiam!
Oto zdjęcia: