Mam zamiar założyć zewnętrzny czujnik pogodowy do swojego pieca 2f Termet Ecocondens plus-25 Czy warto ? i jakie są zalety i jakie wady .Byłbym wdzięczny o fachową pomoc od państwa..........dziękuję i pozdrawiam. ps.dom 125m2 ocieplony , dotychczasowe zużycie gazu to 7-10 m3 na dobę, temperatura w domu 21c dzień 19c noc