Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panelowy Grzejnik Olejowy

12 Sty 2012 19:57 6328 1
  • Poziom 8  
    Witam wynajmuję powierzchnię biurową 18m2.
    Potrzebuje na szybko jakiś grzejnik zakupić, ponieważ zimno jest dokuczliwe w budynku jak się długo siedzi a centralne nie działa jeszcze.

Potrzebuję ogrzewania i teraz nie wiem jaki grzejnik zakupić aby ssał jak najmniej prądu, dając przy tym konkretne ciepło.

Obczytałem się o panelowych grzejnikach olejowych, mocowanych na ścianę jako bardzo wydajne, myślałem o takim 1500 W. Czy to wystarczy waszym zdaniem?

Prosze o informacje jeśli macie jakieś inne pomysły na wydajne i niedrogie ogrzewanie, które daje konkretny efekt i nie prześladuje wysokim rachunkiem za światlo.

Pozdrawiam Serdecznie i czekam na informacje od użytkowników, którzy moga podzielić się swoim doświadczeniem i coś doradzić
    Piotr
  • Poziom 39  
    http://www.ogrzewanie-elektryczne.pl/grzejnik...nt=140#nclid=48e245442fd9a0a25ef600c2503827a6

Taki będzie wystarczający i szybki w reakcji.
    Są jeszcze z dmuchawą, ale to już dyskomfort- przesuszenie powietrza i kurz, potem, wiadomo zużycie łożysk silnika i kłopoty.
    Bardziej komfortowy jest kaloryfer olejowy żeberkowy, lub 2 takie.
    Grzanie jest przyjazne, bo można eksploatować go na niskich temperaturach, są wolne, ale najlepsze.
    Nie ma tanich ani drogich grzejników elektrycznych, jest tylko umiejętne korzystanie z nich i dbanie o brak utraty ciepła z pomieszczenia ogrzewanego.
    każdy reklamuje i poleca to, na czym najwięcej w danym momencie zarabia..
    Panelowe mają mniejszą powierzchnie wymiany i muszą być stosunkowo duże, aby konkurować z opisanymi przeze mnie. Mogą niejako zdobić wnętrza, ale musi być odpowiednia powierzchnia wymiany
    Grzejnik który ma temperaturę 80 st, jest uciążliwy dla zdrowia.