Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panelowy Grzejnik Olejowy

12 Sty 2012 19:57 6328 1
 • Poziom 8  
  Witam wynajmuję powierzchnię biurową 18m2.
  Potrzebuje na szybko jakiś grzejnik zakupić, ponieważ zimno jest dokuczliwe w budynku jak się długo siedzi a centralne nie działa jeszcze.

  Potrzebuję ogrzewania i teraz nie wiem jaki grzejnik zakupić aby ssał jak najmniej prądu, dając przy tym konkretne ciepło.

  Obczytałem się o panelowych grzejnikach olejowych, mocowanych na ścianę jako bardzo wydajne, myślałem o takim 1500 W. Czy to wystarczy waszym zdaniem?

  Prosze o informacje jeśli macie jakieś inne pomysły na wydajne i niedrogie ogrzewanie, które daje konkretny efekt i nie prześladuje wysokim rachunkiem za światlo.

  Pozdrawiam Serdecznie i czekam na informacje od użytkowników, którzy moga podzielić się swoim doświadczeniem i coś doradzić
  Piotr
 • Poziom 39  
  http://www.ogrzewanie-elektryczne.pl/grzejnik...nt=140#nclid=48e245442fd9a0a25ef600c2503827a6

  Taki będzie wystarczający i szybki w reakcji.
  Są jeszcze z dmuchawą, ale to już dyskomfort- przesuszenie powietrza i kurz, potem, wiadomo zużycie łożysk silnika i kłopoty.
  Bardziej komfortowy jest kaloryfer olejowy żeberkowy, lub 2 takie.
  Grzanie jest przyjazne, bo można eksploatować go na niskich temperaturach, są wolne, ale najlepsze.
  Nie ma tanich ani drogich grzejników elektrycznych, jest tylko umiejętne korzystanie z nich i dbanie o brak utraty ciepła z pomieszczenia ogrzewanego.
  każdy reklamuje i poleca to, na czym najwięcej w danym momencie zarabia..
  Panelowe mają mniejszą powierzchnie wymiany i muszą być stosunkowo duże, aby konkurować z opisanymi przeze mnie. Mogą niejako zdobić wnętrza, ale musi być odpowiednia powierzchnia wymiany
  Grzejnik który ma temperaturę 80 st, jest uciążliwy dla zdrowia.