Witam serdecznie!
Mam problem z przestrojeniem tego OR.
W "Serwisie el." znalazłem sposób przestrojenia, ale dla głowicy GT-3.
Moja głowica to GT3-04.
Wartości kondziów zupełnie inne- w sumie budowa ta sama.
Może ktoś robił już coś takiego? Zamierzam wymienić kondensatory na wartości proporcjonalnie zmienione jak dla GT-3.
Będę wdzięczny za wszelką pomoc!
Pozdrawiam.
Mam problem z przestrojeniem tego OR.
W "Serwisie el." znalazłem sposób przestrojenia, ale dla głowicy GT-3.
Moja głowica to GT3-04.
Wartości kondziów zupełnie inne- w sumie budowa ta sama.
Może ktoś robił już coś takiego? Zamierzam wymienić kondensatory na wartości proporcjonalnie zmienione jak dla GT-3.
Będę wdzięczny za wszelką pomoc!
Pozdrawiam.