logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

BOSCH WFC2060. Drzwi są zamknięte. Program nie startuje.

22 Gru 2004 23:11 3077 5
REKLAMA
  • #1 1080714
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 1081607
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 1090247
    Tony cosanostra
    Poziom 12  
    Posty: 16
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    Rycho T ma racje, jeżeli to jest sprawne sprawdz szczotki na silniku, prawdopodobnie się już wytarły.

    Jeżeli i to nie pomorze musisz rozebrać programator i sprawdzić styki.
  • REKLAMA
  • #4 1090297
    zayzayer
    Specjalista AGD
    Posty: 4260
    Pomógł: 246
    Ocena: 755
    Tony cosanostra napisał:
    Jeżeli i to nie pomorze musisz rozebrać programator i sprawdzić styki.


    Ja wiem, że trudno w to uwierzyć, ale naprawdę są już pralki bez programatorów machanicznych.
  • REKLAMA
  • #5 1107888
    latanmp
    Poziom 12  
    Posty: 32
    Pomógł: 1
    Ocena: 5
    Zastanawiam się, na czym polega pomoc Zayzayera, oczywiście poza kwaśnymi uwagami, ale takie ma pewnie ph.
    Wracając do problemu z pralką, najprościej jest sprawdzić, czy po załączeniu pralki dają się otworzyć drzwi, jeśli tak, sprawdził bym czy w ogóle do pralki dopływa prąd, potem zgodnie z sugestią Rycha T filtr i blokadę drzwi. Jeżeli oba elementy są sprawne, uszkodzone jest sterowanie.
  • #6 1107948
    elektryk2000
    Specjalista urządzeń chłodniczych
    Posty: 5136
    Pomógł: 221
    Ocena: 576
    latanmp napisał:
    Zastanawiam się, na czym polega pomoc Zayzayera, oczywiście poza kwaśnymi uwagami, ale takie ma pewnie ph.
    Wracając do problemu z pralką, najprościej jest sprawdzić, czy po załączeniu pralki dają się otworzyć drzwi, jeśli tak, sprawdził bym czy w ogóle do pralki dopływa prąd, potem zgodnie z sugestią Rycha T filtr i blokadę drzwi. Jeżeli oba elementy są sprawne, uszkodzone jest sterowanie.


    ...A ja sie zastanawiam na czym ma polegac Twoja "pomoc". Przepisales to co poprzednik napisal :/
    Punkty? ;)

    Czepiasz sie Zayzayera a nie sadzisz ze szukanie stykow programatora w pralce o budowie np. Amiki PA.... ma sens?? To tez pomoc, choc z lekkim przymruzeniem oka. Ale zrozumiala tylko dla osob z poczuciem humoru.

    Wracajac do tematu, autor postu milczy i ma w d.... naprawe tej pralki Chyba nie warto sie zaglebiac w te sprawe do kolejnej Jego wizyty.
REKLAMA