program nie startuję drzwi są zamknięte naciskam start i nic proszę o pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamlatanmp napisał:Zastanawiam się, na czym polega pomoc Zayzayera, oczywiście poza kwaśnymi uwagami, ale takie ma pewnie ph.
Wracając do problemu z pralką, najprościej jest sprawdzić, czy po załączeniu pralki dają się otworzyć drzwi, jeśli tak, sprawdził bym czy w ogóle do pralki dopływa prąd, potem zgodnie z sugestią Rycha T filtr i blokadę drzwi. Jeżeli oba elementy są sprawne, uszkodzone jest sterowanie.