Witam
Tak jak to bywa gwarancja się skończyła i mam problem?
Ekspres mieli kawę i parzy normalnie jedynie nie spienia mleka i nie podaje gorącej wody czyli nie działają dwa przyciski po prawej stronie (ale nie chodzi o przyciski - przedstawiam obrazowo) patrzac na wprost urządzenia.
Nie ukrywam że nie stać mnie na serwis i może bym podjął się naprawy we własnym zakresie przy pomocy waszej.
Szukam schemat do rozebrania w/wym modelu lub podobnego.
Tak jak to bywa gwarancja się skończyła i mam problem?
Ekspres mieli kawę i parzy normalnie jedynie nie spienia mleka i nie podaje gorącej wody czyli nie działają dwa przyciski po prawej stronie (ale nie chodzi o przyciski - przedstawiam obrazowo) patrzac na wprost urządzenia.
Nie ukrywam że nie stać mnie na serwis i może bym podjął się naprawy we własnym zakresie przy pomocy waszej.
Szukam schemat do rozebrania w/wym modelu lub podobnego.