Dzień dobry,
mam problem z wieżą z tematu. Dziś włączając ją głośno zaczęła "mielić" kieszeń kasety. Przeglądałem forum, ale nie natrafiłem na podobny temat. Ktoś ma pomysł co może być przyczyną?
Dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
mam problem z wieżą z tematu. Dziś włączając ją głośno zaczęła "mielić" kieszeń kasety. Przeglądałem forum, ale nie natrafiłem na podobny temat. Ktoś ma pomysł co może być przyczyną?
Dziękuję za wszelkie podpowiedzi.