Witajcie, tak jak w tytule - wszedlem w posiadanie wiezy, ale nie moge uruchomic kaset. Wieza ma zasilanie, dziala odtwarzacz plyt winylowych oraz radio. Odtwarzacz kaset dziala - swieci sie, wszystkie przyciski reaguja ale nie odtwarza muzyki. Jesli wlacze 'play' zapala sie zielona lampka, przez chwile slychac jakby praca mial ruszyc ale na tym sie konczy, swiatelko zgasa. Dotyczy obu komor A & B.