Witam
Od razu mówię mam 14 lat żeby nie było. W planach mam zamiar zbudowanie domowego studia. W domu mam pozostałość po bracie - Shura PG48, więc na razie używam tego podpiętego do mojej zintegrowanej karty dźwiękowej w lapku. Jakość nie jest zadowalająca, no przynajmniej dla mnie. Po odpowiedniej obróbce ujdzie, ale szukam czegoś lepszego. *
Propozycji jest kilka:
1. Kupienie miksera (W planach Behringer 802)**
2. Kupienie zewnętrznej karty (Hmm.. M-AUDIO Fast Track)**
3. Kupienie Najpierw miksera a potem karty albo odwrotnie.
O mikserze mówię z racji tego, że w przyszłości mam zamiar dokupić 1-2 mikrofony pojemnościowe do akustyka i z racji tego, że będą 3 mikrofony to mikser wydaję mi się niezbędny. Ale boję się, że podłączenie Interfejsu do słabej jakości miksera może jednocześnie zwiększyć szumy, a tego bym nie chciał.
Albo znacie jakieś karty zewnętrzne z trzema wejściami mikrofonowymi ? Szczerze wątpię, że do 400 znajdę owy, ale cóż.
**Jeśli znacie lepsze modele do 300 mikser albo kartę w tej cenie to wiecie.. 300+ lekko może wyjść.
* Z początku wykorzystywanie do wokalu z czasem do nagłaśniania również gitar akustycznych pojemnościówką***
***Jakie pojemniki polecacie do 400? i do 200. Takie dwa
Wiem rozpisałem się, ale liczę na waszą pomoc.
Od razu mówię mam 14 lat żeby nie było. W planach mam zamiar zbudowanie domowego studia. W domu mam pozostałość po bracie - Shura PG48, więc na razie używam tego podpiętego do mojej zintegrowanej karty dźwiękowej w lapku. Jakość nie jest zadowalająca, no przynajmniej dla mnie. Po odpowiedniej obróbce ujdzie, ale szukam czegoś lepszego. *
Propozycji jest kilka:
1. Kupienie miksera (W planach Behringer 802)**
2. Kupienie zewnętrznej karty (Hmm.. M-AUDIO Fast Track)**
3. Kupienie Najpierw miksera a potem karty albo odwrotnie.
O mikserze mówię z racji tego, że w przyszłości mam zamiar dokupić 1-2 mikrofony pojemnościowe do akustyka i z racji tego, że będą 3 mikrofony to mikser wydaję mi się niezbędny. Ale boję się, że podłączenie Interfejsu do słabej jakości miksera może jednocześnie zwiększyć szumy, a tego bym nie chciał.
Albo znacie jakieś karty zewnętrzne z trzema wejściami mikrofonowymi ? Szczerze wątpię, że do 400 znajdę owy, ale cóż.
**Jeśli znacie lepsze modele do 300 mikser albo kartę w tej cenie to wiecie.. 300+ lekko może wyjść.
* Z początku wykorzystywanie do wokalu z czasem do nagłaśniania również gitar akustycznych pojemnościówką***
***Jakie pojemniki polecacie do 400? i do 200. Takie dwa
Wiem rozpisałem się, ale liczę na waszą pomoc.