Witam wszystkich.
Bardzo proszę o podanie jakiegoś linku do sterowników karty graficznej MS 4409 VER.1.
Poskładałem sprzęt, ale brakuje mi jeszcze karty graficznej. Mam tą starą i chciałem zobaczyć czy wszystko działa, ale brakuje mi jeszcze sterowników do niej.
Bardzo proszę o podanie jakiegoś linku do sterowników karty graficznej MS 4409 VER.1.
Poskładałem sprzęt, ale brakuje mi jeszcze karty graficznej. Mam tą starą i chciałem zobaczyć czy wszystko działa, ale brakuje mi jeszcze sterowników do niej.