Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

alan 28 + jaki wybrać mikrofon

POLremik 16 Lut 2012 18:40 2115 7
  • #1 16 Lut 2012 18:40
    POLremik
    Poziom 8  

Witam.
    Koledzy jaki wybrać mikrofon do zestawu Alan 28+president ML145 sm.

0 7
  • #2 16 Lut 2012 19:01
    rosomak44
    Poziom 14  

Witam, orginalny jest OK.

0
  • #3 16 Lut 2012 19:08
    POLremik
    Poziom 8  

no właśnie nie mam orginalnego jak dostałem radio, gniazdo było zalane jakimś klejem lub żywicą,wyciściłem i szukam mikrofonu. radio jest 100% sprawne,wy

Zgodnie z regulaminem naszego forum należy dbać o szacunek dla języka polskiego w swoich wypowiedziach. Przypominam również o punkcie 3.3 regulaminu. /Olek II/

0
  • #4 16 Lut 2012 19:28
    SP5ANJ
    VIP Zasłużony dla elektroda

Witam.

Dowolny z wkładką dynamiczną (nie pojemnościową z zasilaniem) lub ze wzmacniaczem albo ze wzmacniaczem i echem.

Pozdrawiam.

0
  • #5 16 Lut 2012 19:42
    POLremik
    Poziom 8  

chodzi konkretnie o firmy

Zgodnie z regulaminem naszego forum należy dbać o szacunek dla języka polskiego w swoich wypowiedziach. Przypominam również o punkcie 3.3 regulaminu. /Olek II/

0
  • #6 16 Lut 2012 20:06
    rosomak44
    Poziom 14  

Szukaj (starych dobrych marek) ,Chiny tanie ale jakościowo słabe.

0
  • #7 18 Lut 2012 01:49
    antenowiec
    Poziom 9  

Witam dziwne to trochę to co piszesz bo to radio bez podpiętego mikrofonu nie ma odsłuchu ? Orginalny mikrofon taki sobie '' cudów nie ma " jedyny bajer to zmiana kanałów na gruszce . Zamiana na FD 1818 to już wystarczająca poprawa ale kosztem braku zmiany kanału ,co w mobilu nie jest jakimś dużym brakiem mając możliwość zaprogramowania kanałów w pamięci i wybrania go po jednym naciśnięciu przycisku .

A ma być? Kolego za taką wiadomość jest punkt regulaminu. To radio bez podpiętego mikrofonu, milczy.
    3.1.11. Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji./Olek II/

0
  • #8 20 Lut 2012 18:24
    POLremik
    Poziom 8  

antenowiec napisał:
    Witam dziwne to trochę to co piszesz bo to radio bez podpiętego mikrofonu nie ma odsłuchu ? Orginalny mikrofon taki sobie '' cudów nie ma " jedyny bajer to zmiana kanałów na gruszce . Zamiana na FD 1818 to już wystarczająca poprawa ale kosztem braku zmiany kanału ,co w mobilu nie jest jakimś dużym brakiem mając możliwość zaprogramowania kanałów w pamięci i wybrania go po jednym naciśnięciu przycisku .

Kolego jak dostałem to radio to gruszka była przyklejona jakimś świństwem ,wyczyściłem gniazdo i poszukuję jakiejs gruszki do tego radia , co polecaja koledzy.

0