Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mielle w2241 bład w środku programu.

Michał68 07 Mar 2012 13:27 983 4
  • #1 07 Mar 2012 13:27
    Michał68
    Poziom 7  

Witam mam problem z pralką mielle w2241. Pralka staje w okolicach kończenia płukania i spuszczaniem wody. Mruga Eniw./Vorwaschen i Ablauf Prufen. Wiec sprawdziłem cały odpływ od pompy do węża, lekkie zabrudzenia nic znaczącego ale wyczyściłem. W środku sucho. Jednak dalej wywala ten sam błąd. Działa wirówka i płukanie choć okazyjnie tzn. włącza się raz na pięć razy i zamiast skończyć wywala Ablauf Prufen. Pompa sprawna normalnie odprowadza wódę. Czy ktoś już spotkał się z takim problemem ?

0 4
  • Pomocny post
    #2 07 Mar 2012 19:48
    dzimi
    Moderator

Hydrostat sprawdzony, nie jest zabrudzony wężyk ciśnieniowy?

0
  • #4 10 Mar 2012 20:38
    Michał68
    Poziom 7  

Witam ponownie przepraszam za zwlokę. Z grzałka nie ma problemu działa. Problem za to pojawił się z hydrostatem wydaje mi się że, jest zintegrowany z panelem przednim którego za chiny ludowe nie mogę zdjąć. Nie mam specjalnie ochoty go wyłamywać. Nie wicie może czy jest tam jakaś śruba itp. bo sam nic nie widzę.

0
  • #5 11 Mar 2012 14:30
    Michał68
    Poziom 7  

Dziś rano zauważyłem zakamuflowana śrubę. Rurka faktycznie była zapchana na amen, oczyszczona działa prawidłowo, pralka pracuje. Niestety wczoraj przypadkowo pralka została uruchomiona bez wody i prawdopodobnie padła grzałka. Na razie nie miałem czasu się temu dokładnie przyrzec. W każdym razie dziękuje za pomoc.

0