Witam posiadam jestem dumnym posiadaczem Romet Kadet 780 i od pewnego czasu znów wystąpiły z nim problemy, a mianowicie gdy dodam my gazu w czasie jazdy on gaśnie a gdy zatkam rurę ssącą powietrza i zakręcę śrubkę powietrza jest lepiej lecz nie tak jak kiedyś. Z góry mówię gaźnik czyściłem 2 razy za każdym razem bardzo dokładnie nawet zmieniłem uszczelkę między cylindrem a gaźnikiem. Z góry dziękuje za otrzymaną pomoc.