ok, tak myślę zrobić, ale jako nowicjusz nie za bardzo wiem o co pytać, tym bardziej, że modem jest od multimedia, ja zdjąłem simlocka za pomocą HUAWEI MODEM Code Writer. exe, wprowadziłem firmware E156G Update_11.608.08.81.00.B409. exe oraz zmieniłem dashboard (Play_Online_Dashboard. exe), wszystko wg. wskazówek z forum, u innych śmiga a u mnie łączy z WCMDA PLAY i tyle, że mogę wysyłać smsy, czy je odbierać, ale z siecią nie łączy, czy to może być wina modemu? a może mam doinstalować jeszcze jakieś stery?
Dodano po 2 [minuty]:
ok, tak myślę zrobić, ale jako nowicjusz nie za bardzo wiem o co pytać, tym bardziej, że modem jest od multimedia, ja zdjąłem simlocka za pomocą HUAWEI MODEM Code Writer. exe, wprowadziłem firmware E156G Update_11.608.08.81.00.B409. exe oraz zmieniłem dashboard (Play_Online_Dashboard. exe), wszystko wg. wskazówek z forum, u innych śmiga a u mnie łączy z WCMDA PLAY i tyle, że mogę wysyłać smsy, czy je odbierać, ale z siecią nie łączy, czy to może być wina modemu? a może mam doinstalować jeszcze jakieś stery?