Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słaba jakość sygnału w N - talerz po Cyfrze +

28 Apr 2012 11:02 4187 4
  • Level 12  
    Witam!
    Mam mały problem . Jakiś rok temu wymieniałem swój talerz na ten z cyfry (60 cm singiel) i w lutym zmieniłem telewizje na n (żałuje bardzo żałuje). Telewizje wzielem w promocji po świątecznej , płace 49 zł i to chyba LAST MINUTE . Od początku miałem problem z anteną . W szczególności na kanałach HD ,ale problem znikł jak nie ma wiatru i jest ustawione. Jak wyskakuje mi brak sygnału to ide sobie przestawić antenę i wszystko chodzi na chwile i znowu się przesuwa a to góra a to dół i różnica jest ogromna mozna reke przesunac w dol o jakies 5 cm i chodzi. Dziwi mnie to bo antena była przykręcona na maxa . Jak ją dobrze uziemić.

Teraz pytanie o dekoder. Brałem go za złotówkę i teraz mam mały problem . Czy ja musze go zwracać ? Jeżeli przedłuże umowę lub bede brał nową z recorderem to czy bede mogl sobie tamten zostawic. Chce miec multiroom. Słyszałem ,że Cyfra się łączy z Tv N . Kiedy to dokładnie ma się stać . Ja mam umowę na jeszcze 9 miesięcy. Czy będzie możliwość przejscia do Cyfry jeszcze ,żeby mieć więcej kanałów i niższa cenę przez okres umowy . Bo jak brałem to w cenie 69 zł z canal + mi proponowali a wczesniej placilem tyle samo ale bez tego canal plus. Żałuje , a przede wszystkim mój ojciec żałuje ,że namówiłem go na te badziewie. Chociaż pomóżcie mi z tą anteną i jakością sygnału ,żeby chociaż 80 % było.

Teraz kabel HDMI. Czy widzieliście różnicę po wymienieniu kabla EURO na HDMI?
    Bo jakość jest lepsza od Cyfry ,ale nie zaskakuje . Mój ojciec nie widzi różnicy. Mam LCD 3 letnie z HDMI HD READY. Czy jakość będzie dobra? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam i przepraszam za rozpisanie się .
    Użytkownik elektrody

Moderated By _PREDATOR_:

Nie pisz 'tłusto'/ poprawiono!

• Helpful post
    User removed account  
  • Level 12  
    Hmm full hd to raczej N nie nadaje. A ten tv był kupywany za 4500 zł to raczej myślę ,że będzie rozdzielczość taka ,że mnie zadowoli. zresztą filmy w hd wyświetlają się dobrze przez hdmi. Mam porównanie bo mam w 2 pokoju drugi tv i nie narzekam . Różnicy nie ma . Na hd ready wyświetli mi w hd bez niczego . To nie telewizor z TZW. DU..Ą

Dodano po 1 [godziny] 54 [minuty]:

Witam jeszcze raz ja . Jak podłącze internet do telewizora to czy bede mogl korzystac z nVOD ZA 1,99 zł ? Zależy mi na tvn player. Pozdrawiam
  • Level 14  
    Jeśli podłączyłeś internet bepośrednio do telewizora to będziesz mógł
    korzystać z widżetów internetowych , które oferuje producent telewizora :cry:
  • Level 33  
    Telewizor z FULL HD a telewizor HD READY to są dwie różne bajki...
    Na HD READY generalnie nie ma żadnych widżetów. Aktualnie to raczej dekodery je mają. :)