Witam!
Termostat 100% uszkodzony. Pstyka, ale styków nie zwiera.
Po zwarciu styków (kable brązowy i biały) kompresor rusza.
Zamówię termostat, ale chciałem wyciągnąć stary.
Nie wiem jak wyjąć kapilarę - wchodzi w sufit i na pewno wędruje gdzieś na tylną ścianę chłodziarki.
Jak to rozmontować żeby nie zmasakrować obudowy.
Jak dotychczas próbowałem podnieść pokrywę górną - ale jest klejona do pianki poliuretanowej.
Czy ktoś wie jak to rozebrać ?
Termostat 100% uszkodzony. Pstyka, ale styków nie zwiera.
Po zwarciu styków (kable brązowy i biały) kompresor rusza.
Zamówię termostat, ale chciałem wyciągnąć stary.
Nie wiem jak wyjąć kapilarę - wchodzi w sufit i na pewno wędruje gdzieś na tylną ścianę chłodziarki.
Jak to rozmontować żeby nie zmasakrować obudowy.
Jak dotychczas próbowałem podnieść pokrywę górną - ale jest klejona do pianki poliuretanowej.
Czy ktoś wie jak to rozebrać ?