przy probie zmiany glosnosci na ekranie pojawia sie wskaznik, ale caly
czas jest w pozycji minimum i nie mozna go przesunac.
Prosze o rade.
czas jest w pozycji minimum i nie mozna go przesunac.
Prosze o rade.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam