Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Maxicar 286-3409 - jak odłączyć jednego pilota?

witux 08 May 2012 13:53 6471 4
    witux
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Czy jest możliwość przeprogramowania centralki Maxicar 286-3409 w ten sposób aby jeden z pilotów nie działał?

Maxicar 286-3409 - jak odłączyć jednego pilota? Maxicar 286-3409 - jak odłączyć jednego pilota?
    Maxicar 286-3409 - jak odłączyć jednego pilota?

Strzałki pokazują tylko punkt do zaprogramowania nowych pilotów. Ale to mnie nie interesuje.

Dodano po 43 [minuty]:

Znalazłem podobny temat https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2254930.html i nie wiem czy da się w tym Maxicar zrobić coś VAG'iem. (podejrzewam, że nie bo to chyba chodzi o oryginalny centralny na pilota). W najgorszym przypadku kupię identyczny nowy sterownik z pilotami, a ten wypnę. :(
    witux
    O to chodzi, że nie mam dwóch od kompletu. Mam jeden oryginalny, a drugi samokopiujący. Wprogramowałem ten oryginalny dwa i nawet chyba trzy razy. Ten samokopiujący działa nadal (zrozumiałem, że każdy pilot z kompletu działa na innym kodzie). Czy ten drugi (zagubiony) już nie będzie działał? Czy sterownik ma ograniczoną ilość miejsc (dwa) na piloty po czym nadpisuje te miejsca?
    witux
    Niestety ale nie mogę wykasować pilota. Ile bym nie trzymał przycisk programowania to zawsze po jego zwolnieniu kierunkowskazy migną tylko raz. Pilot cały czas działa.
    Napisałem do gościa, który handluje Maxicarami i odpisał mi tak:
    (...) Producent poinformował mnie iż można wprogramować dodatkowego pilota natomiast czy stare wylatują z pamięci niestety nie wiem.(...)