Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

konica minolta 1600w brudzi - czarne paski

09 Maj 2012 19:07 3128 4
  • Poziom 8  
    Witam, mam problem z drukarka laserowa minolta 1600w. Od pewnego czasu dokładnie po regeneracji brudzi karki tak jak na zdjęciu. Wcześniej regenerowałem i było wszystko w porządku. Drukarka prawie nowa, wydrukowała 5tyś kartek. Wyczyściłem rolkę (koloru zielonego) dalej to samo. Wydrukowałem też około 50kartek, efekt taki sam. Możliwe ze to proszek? (kupowałem u tego samego allegrowicza za 100g płaciłem 25zł) Również mogę wspomnieć że toner załadowałem po same brzegi praktycznie.
    Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

konica minolta 1600w brudzi - czarne paski
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    skoro zaczelo brudzic po zasypaniu nowym prochem to ewidentnie wina proszku,
    drukarka bardzo prosta w regeneracji, ale bardzo czula na proszek zlej jakosci,
    jezeli nie wyczysciles dokladnie kartridza przed zasypaniem nowym to moze to byc wina zmieszania sie dwoch rodzajow proszku.
    no i jeszcze przyczyna moze byc rolka podajaca toner, ale na pierwszym miejscu stawiam toner
    poza tym cena 25zl/100g mowi ze nie moze to byc dobry proszek, do tych drukarek zeby byla dobra jakosc musi byc "chemical toner powder" jak to okreslaja producenci, a koszt takiego proszku to jakies 25zl/100g, ale u producenta i to przy zakupie wiekszej ilosci, ale na alledrogo nie znajdziesz.
    Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    która to była regeneracja?
  • Poziom 8  
    regeneracja 3 a zmiana chipa chyba 4

Dodano po 7 [minuty]:

Alcedo orientujesz się gdzie mogę kupić taki proszek? rolka podająca toner to znaczy ta czarna taśma na bębnie?
  • Poziom 8  
    WItam, zmieniłem proszek, kupilem od innego uzytkownika i powiem ze problem zniknal. jestem zadowolony. dziekuję za pomoc
    Pozdrawiam