Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Amilo PI2540 Brak wyświetlanego ekranu.

danio482 12 Cze 2012 17:01 878 3
  • #1 12 Cze 2012 17:01
    danio482
    Poziom 2  

Nie wiem co się dzieje ale komputer rusza prawidłowo lecz ekran w laptopie się nie załącza . Podłączyłem zewnętrzny ekran i wszystko się wyświetla lecz podczas uruchamiania widoczne są białe kropki i przeskakujące literki w biosie . Od czasu do czasu ekran w laptopie się uruchomi ale problem jest dalej taki sam . Wyjąłem baterie biosu i przez moment wszystko było ok dlatego też ją wymieniłem lecz po paru minutach problem powrócił . Już nie mam pomysłu co moze być nie tak . Ktos wie jak naprawić tą usterke ?

0 3
  • #2 12 Cze 2012 17:24
    boro1234567
    Spec od komputerów

Problem z grafiką, wymiana lub rebaling.

0
  • #3 12 Cze 2012 17:44
    danio482
    Poziom 2  

No właśnie miałem takie przypuszczenia tylko,że po instalacji ubuntu poprzez zewnętrzny ekran wszystko tam działa. Jest jakiś program diagnostyczny sprawdzający gniazda PCI albo samą prace grafiki ?

0
  • #4 12 Cze 2012 18:19
    boro1234567
    Spec od komputerów

danio482 napisał:
    No właśnie miałem takie przypuszczenia tylko,że po instalacji ubuntu poprzez zewnętrzny ekran wszystko tam działa. Jest jakiś program diagnostyczny sprawdzający gniazda PCI albo samą prace grafiki ?

To że na zewnętrznym jest obraz wcale nie oznacza sprawności grafiki.
    Nie ma programu do sprawdzania PCI.
    Podgrzej rdzeń grafiki w celach diagnostycznych i zobacz czy pojawi się obraz.

0