Witam. Tak jak w temacie mam problemy z grafiką w Fujitsu/Siemens Amilo Pi2530. Komputer nie wyświetla nic na ekranie. Na podłączonym monitorze wyskakują paski przedstawione poniżej, oraz wywala bluescreen. Jedna dziwna sprawa, że w trybie awaryjnym systemu Windows na monitorze wszystko pięknie gra. W normalnym trybie gdy pojawiają się paski, kursor myszy niezależnie od położenia wyświetla się normalnie. W biosie i przy ładowaniu systemu paski, w windowsie paski, a w trybie awaryjnym nie.
Oczywiście jestem świadom jak archaiczny jest to sprzęt, oraz że nie warto do niego nic dokładać, ale jestem mega ciekaw co jest z nim nie tak.
Podaję zdjęcia:
Oczywiście jestem świadom jak archaiczny jest to sprzęt, oraz że nie warto do niego nic dokładać, ale jestem mega ciekaw co jest z nim nie tak.
Podaję zdjęcia: