Wiatam , mam problem. niedawno bo 8 stycznia wymieniałem toner w Canonie NP 6010. Wrzuciłem zastępczy Lambdy i wyobraźcie sobie że w dniu wczorajszym ksero dało znac ze brakuje tonera!!! Zrobiłem raptem z 800 stron!! Czy ktoś może mi powiedzieć co jest przyczyną ?Czy ktoś spotkał sie z czymś takim? Toner powinien starczyć na ok 3800 stron!! Czy waszym zadaniem obejdzie sie bez serwisanta, czy lepiej go wezwać i niech zobaczy o co chodzi??? Pomóżcie!! Phill