Witam jestem zainteresowany kupnem kosiarki elektrycznej - tak jak w temacie do 150m2, teren nie jest idealnie równy, zdarzając się wyboje. Jest też kilka drzewek owocowych wokół, których trzeba tez wykosić.
Czytając forum zorientowałem się, że z kosiarek elektrycznych to prym wiodą:
1) 1300W ROTAK 34 BOSCH Ergoflex
2) GARDENA PowerMax 36E 1500W
3)MAKITA ELM3710
Chciałbym się doradzić, który z tych modeli jest lepszy, może ktoś ma takie kosiarki i może podzielić się opinia i spostrzeżeniami. Można przedstawić zalety i wady.
Podobno w gardenie drążek prowadzący trzeba trzymać podchwytem i trudno się przyzwyczaić.
Proszę o fachowa poradę.
Pozdrawiam.
Czytając forum zorientowałem się, że z kosiarek elektrycznych to prym wiodą:
1) 1300W ROTAK 34 BOSCH Ergoflex
2) GARDENA PowerMax 36E 1500W
3)MAKITA ELM3710
Chciałbym się doradzić, który z tych modeli jest lepszy, może ktoś ma takie kosiarki i może podzielić się opinia i spostrzeżeniami. Można przedstawić zalety i wady.
Podobno w gardenie drążek prowadzący trzeba trzymać podchwytem i trudno się przyzwyczaić.
Proszę o fachowa poradę.
Pozdrawiam.