Witam!!
A więc mam Toyote Corolle Verso 2004r d4d i od pewnego czasu nie działa mi radio
wszystko ładnie pieknie chodzi klima nic nie stuka nie puka nie wariuje tylko radio nie działa..Byłem z tym problemem u ''specjalistów' zrobili! radio pochodziło 2-3 godzinki i trzask w głośnikach i po radiu
Radio odziwo załączy się przy - temperaturach albo bardzo wysokich(jak sie nagrzeje chyba) ale też tylko 2-3 godzinki . Nawet kiedy używam płyty CD nic nie działa. Kiedy włączam radio to widać na ekraniku stacje itp ale głosu ''ni ma''.
Może ktoś miał ten sam problem co ja ? jeśli tak to proszę o pomoc!!
moj kontakt:
adi942(malpa)op.pl
proszę o szybką odpowiedz bo nie chce sobie śpiewać w samochodzie
DO:
''3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki. '' - nie czaje Cie synu wszystko jest
A więc mam Toyote Corolle Verso 2004r d4d i od pewnego czasu nie działa mi radio
wszystko ładnie pieknie chodzi klima nic nie stuka nie puka nie wariuje tylko radio nie działa..Byłem z tym problemem u ''specjalistów' zrobili! radio pochodziło 2-3 godzinki i trzask w głośnikach i po radiu
Radio odziwo załączy się przy - temperaturach albo bardzo wysokich(jak sie nagrzeje chyba) ale też tylko 2-3 godzinki . Nawet kiedy używam płyty CD nic nie działa. Kiedy włączam radio to widać na ekraniku stacje itp ale głosu ''ni ma''.
Może ktoś miał ten sam problem co ja ? jeśli tak to proszę o pomoc!!
moj kontakt:
adi942(malpa)op.pl
proszę o szybką odpowiedz bo nie chce sobie śpiewać w samochodzie
DO:
''3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki. '' - nie czaje Cie synu wszystko jest