Witam
Posiadam pralkę electrolux EWT 13420W. Problem jest w tym, że po wybraniu programu pralka zakręci i włącza się pauza po ponownym wciśnieciu start pralka wyświetla na czerwono Err. Poczytałem forum udało mi się wejść w tryb serwisowy pralka wyświetliła mi błąd E23, ale nigdzie nie mogłem odszukać co ten błąd oznacza i jak sobie z nim radzić. Bardzo proszę o pomoc
Posiadam pralkę electrolux EWT 13420W. Problem jest w tym, że po wybraniu programu pralka zakręci i włącza się pauza po ponownym wciśnieciu start pralka wyświetla na czerwono Err. Poczytałem forum udało mi się wejść w tryb serwisowy pralka wyświetliła mi błąd E23, ale nigdzie nie mogłem odszukać co ten błąd oznacza i jak sobie z nim radzić. Bardzo proszę o pomoc