Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Big launcher - nakładka na interfejs Android z dużymi ikonami

pseven 22 Sie 2012 17:00 3411 3
  • Big launcher - nakładka na interfejs Android z dużymi ikonamiW sklepie Google Play zadebiutowała aplikacja o nazwie „Big launcher”, która stanowi nakładkę na interfejs użytkownika systemu Android zastępującą ekran główny i inne podstawowe moduły zestawem zdefiniowanych przez użytkownika ikon.

Ideą towarzyszącą powstaniu aplikacji było stworzenie interfejsu złożonego z ikon i piktogramów, których wielkość i rozmieszczenie ułatwi korzystanie z urządzenia osobom z wadami wzroku. „Big launcher” umożliwia stworzenie dowolnej ilości ekranów ze skrótami do wybranych kontaktów, funkcji telefonu bądź aplikacji.

Aplikacja wspiera ponad 30 języków, w tym język polski. „Big launcher” kompatybilny jest z każdym telefonem typu smartphone pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android w wersji 2.1 lub nowszej. Aplikacja dostępna jest w sklepie Google Play za 16,99 zł.

Źródło:
    http://www.phonearena.com/news/Big-Launcher-is-a-simple-Android-UI-with-big-icons-for-the-eyesight-challenged_id33568

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    pseven
    Tłumacz Redaktor
    Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej. W zespole Elektroda.pl od 2009 roku.
    Specjalizuje się w: webwriting, tłumaczenia instrukcji obsługi ang-pol
    pseven napisał 8507 postów o ocenie 1544, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.
    szczodros
    Poziom 18  
    Jak dla mnie bardziej przejrzysty jest CircleLauncher + ikonki z MetroStation.
    daavid117
    Poziom 42  
    Launcher to nie nakładka... To coś bardziej w rodzaju środowiska graficznego. Ja mam GoLauncher i cały pakiet programów Go. Takie duże "cuś" mam w programie "CarHome".
    proprocek
    Poziom 15  
    daavid117, spróbuj "trebuchet" - naprawdę rewelacja :)