Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tytan DS300(P) - Programowanie pilota do alarmu Tytan DS300(P) ver 1.2

karol013 23 Sie 2012 15:24 5100 4
  • #1 23 Sie 2012 15:24
    karol013
    Poziom 10  

Witam,

Bardzo proszę o informację w jaki sposób można zaprogramować pilota do alarmu Tytan DS300(P) ver. 1.2. Niestety producent zignorował moją prośbę o pomoc.

Postępując wg. standardowej instrukcji do DS300 (P) niestety nie można tego zrobić. Nie mogę wejść nawet w tryb programowania. Poza tym, z tego co wyczytałem alarmy różnią się pilotami (mój ma 2 przyciski - jeden włącz/wyłącz a drugi do obsługi dodatkowego kanału) oraz ilością programowanych opcji.

Pozdrawiam
    Karol

0 4
  • #2 23 Sie 2012 22:31
    witman88
    Poziom 15  

Jeżeli chodzi o programowanie to przede wszystkim programatorem DSX jest to najprostszy sposób... Można to zaprogramować również przez przyciska PA jednak w zależności od wersji może być to inny parametr inny sposób wejścia w tryb programowania i przy starszych centralach istnieje możliwość utraty zapisanych parametrów podczas procedury wpisywania pilotów... Mniej więcej z którego roku jest ta centrala to poszukam jakichś informacji, ewentualnie podjechać do najbliższego serwisu tytana...

0
  • #3 24 Sie 2012 07:55
    karol013
    Poziom 10  

Centralka jest z 2006r. i jest zamontowana w Skodzie Fabii. Może jest to jakaś specjalna wersja alarmu???. Może o tym świadczyć wg dołączonej instrukcji obsługi ilość cyfr kodu PIN - 3 (standardowo 4) oraz ilość ustawianych parametrów 14 (standardowo 16).

0
  • #4 24 Sie 2012 12:33
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

powinno pasować

0
  • #5 27 Sie 2012 21:39
    karol013
    Poziom 10  

Dzięki carrier,
    Jest on bardzo podobny do mojego, ale niestety nie ten.
    Udało mi się wejść w tryb programowania, ale pilota nie udało mi się zaprogramować - pewnie jest uszkodzony. Przy okazji włączyłem tryb antyporwaniowy i nie mogę go wyłączyć. Może jest jakiś "skrót" aby przywrócić ustawienia fabryczne?

Pozdrawiam

0