Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki sprawdzony odstraszacz gryzoni kupić ?

24 Sie 2012 11:37 48330 11
  • Poziom 21  
    Jaki odstraszacz do gryzoni kupić do domu na wsi (trzy pokoje kuchnia dwa korytarze i łazienka) żeby skutecznie i małym kosztem odstraszyć gryzonie? Wolałbym jakiś sprawdzony produkt bo ciężko znaleść jakieś opinię albo testy a rozrzut cenowy jest naprawdę duży. Może być jeden dobry odstraszacz albo kilka małych i tanich.
  • Poziom 24  
    Ja mam opracowaną super metodę.
    Kilka kocic, bo samce za leniwe.
    W moim domu na wsi nie ma gryzoni, słowo!
  • Poziom 21  
    Też sprawdziłem ten sposób i działa, chyba sam zapach kota odstrasza myszy :) niestety mojej babci nie da się wytłumaczyć że kot może być w domu (wszystkie próby udomawiania kota kończyły się tym że kot dostał miotłą i nie chciał już wchodzić do domu tylko radził sobie na zewnątrz). Pozostaje więc kwestia odstraszacza bo mam już dość naćpanych trutką myszy które w dzień na haju biegają po całym domu...
  • Poziom 12  
    Polecam odstraszacz LS927. Mam go w domu ponad rok i żadna mysz juz do mnie nie zagląda. Można go kupić w sklepie www.gmg.net.pl na stronie http://www.gmg.net.pl/odstraszacz-myszy-szczu...sakow-lasic-nietoperzy-kun-tchorzy-p-149.html .
    Zasięg odstraszacza to 468 m, ale tylko wtedy gdy nie ma ścian działowych.
    Trzeba go ustawić po przeciwległej stronie miejsca, którędy wchodzi mysz , wtedy omiecie swoim dźwiękiem całe pomieszczenie i wygna myszy z izby. Oczywiście wyjście nie może być zastawione ( zamknięte) ponieważ wtedy mysz nie będzie mogła wyjść. Jest on także przydatny na inne gryzonie ; szczury , kuny , łasice itp. oraz robactwo. Jaki sprawdzony odstraszacz gryzoni kupić ?
  • Poziom 24  
    [quote="gmgnetpl"]Polecam odstraszacz LS927.
    Mam pytanie: czy ta maszynka jest bezpieczna dla psa?
  • Poziom 12  
    Odstraszacz jest neutralny dla - ludzi, psów i kotów,
  • Poziom 9  
    Myśle że te urządzenia działa bardzo dobrze. Kupiłem parę sztuk kilka lat temu w niemczech dla swojego gospodarstwa. Od tamtego momentu problem z myszmi mam z głowy.
    Dziś są dostępne już w polsce można poszperać w sklepach internetowych i wyciągnąć go za niecałe 80 zł
  • Poziom 1  
    Polecam odstraszacze firmy viano.pl. Transakcja super szybka. Na drugi dzień od przelania pieniążków odstraszacz w moim domu przeganiał natrętów. Polecam gorąco tak wiarygodnego producenta i sprzedawcę. Odstraszacz jest słyszalny, jednak nie jest bardzo uciążliwy dla uszu. A od czasu instalacji "samochodowego odstraszacza gryzoni" łoże kuny zamieszkującej w moim samochodzie stoi puste. Polecam bo warto.
  • Poziom 1  
    Polecam odstraszacz Vadalarm (vadalarm.pl). Urządzenie nie jest tanie, ale jest bardzo dobrej jakości. U mnie się sprawuje idealnie, choć delikatny szelest głośników wyklucza jego użytkowanie w sypialni, ale np. na strychu czy garażu działa super. Automatycznie i losowo zmienia częstotliwość i gdy jest przy tych niższych to przykładając ucho do głośników czuje jakby mi dźwięk kół mózg :D Przy wyższych częstotliwościach ja nic nie słyszę, ale gryzonie widocznie tak :)
  • Poziom 10  
    Nie polecam taniego odstraszacza gryzoni o nazwie RIDDEX PLUS. Przy włączonym urządzeniu, szczury wchodziły do pokoju.Jaki sprawdzony odstraszacz gryzoni kupić ?Jaki sprawdzony odstraszacz gryzoni kupić ?
    Zamontowany układ elektroniczny nie generuje ultradźwięków oraz brak w obudowie przetwornika ultradźwiękowego. Zielona i niebieska dioda LED ładnie świecą, czerwona LED mruga. Urządzenie kupiłem na polskim serwisie aukcyjnym.
  • Poziom 12  
    Jeśli chodzi o Riddex Plus również nie polecam, totalna lipa i zwykła ściema. A na tym znanym portalu bije rekordy sprzedaży.
  • Poziom 1  
    Miałem problem na poddaszu. W nocy chrobotało, że nie dało się spać. Nie byłem pewien czy to myszy.
    Mój sąsiad miał podobnie. Kupił sobie urządzenie w Inter Carsie do odstraszania gryzoni.
    Podał mi nazwą - "Stop&Go" typ 4B.

Zakupiłem urządzenie i zainstalowałem na poddaszu. O dziwo okazało sie mega skuteczne -od tego czasu mam spokój. Także polecam.
    PS. gość co sprzedawał mówił, żeby zanim zainstalujemy urządzenie umyć całą podłogę...tak też uczyniłem