Witam
Mam takową kartę w komputerze i przy zgrywaniu filmów z kasety video na dysk pojawia się komunikat: "no video detected". Komunikat ten pojawia się losowo tzn. czasami po 2 godzinach nagrywania, czasami po 15 sekundach. Oczywiście komputer przerywa wtedy zapis i trzeba od nowa. Zmieniałem po kolei: magnetowid, kable, kasetę, sterowniki do karty, komputer i na końcu samą kartę. Bez rezultatu... Może ktoś wie, czy to kwestia jakichś tajemniczych ustawień komputera czy co?
Pozdrawiam
Mam takową kartę w komputerze i przy zgrywaniu filmów z kasety video na dysk pojawia się komunikat: "no video detected". Komunikat ten pojawia się losowo tzn. czasami po 2 godzinach nagrywania, czasami po 15 sekundach. Oczywiście komputer przerywa wtedy zapis i trzeba od nowa. Zmieniałem po kolei: magnetowid, kable, kasetę, sterowniki do karty, komputer i na końcu samą kartę. Bez rezultatu... Może ktoś wie, czy to kwestia jakichś tajemniczych ustawień komputera czy co?
Pozdrawiam