Witam stworzyłem dzisiaj sobie schemacik, który zamierzam zrealizować.
Proszę o poradę fachowców czy mieści się on w jakichkolwiek normach, trudno mnie nazwać nawet amatorem, po prostu krótkie przypomnienie z czasów fizyki
Przepraszam za symbolikę, jest to bardzo lakoniczny schemat, chodzi mi jednak o przedstawienie samej funkcjonalności.
Mam nadzieję, że nikomu krzywdy nie zrobię moim dziełem.
Rozpatrywałem tworząc ten schemat zminimalizowanie ilości przewodów, które będzie trzeba zamocować na altanie.
Czekam na opinie
LINK:Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Pozdrawiam
Proszę o poradę fachowców czy mieści się on w jakichkolwiek normach, trudno mnie nazwać nawet amatorem, po prostu krótkie przypomnienie z czasów fizyki
Przepraszam za symbolikę, jest to bardzo lakoniczny schemat, chodzi mi jednak o przedstawienie samej funkcjonalności.
Mam nadzieję, że nikomu krzywdy nie zrobię moim dziełem.
Rozpatrywałem tworząc ten schemat zminimalizowanie ilości przewodów, które będzie trzeba zamocować na altanie.
Czekam na opinie
LINK:Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Pozdrawiam