Najlepiej jak wejdziesz do biosa i zmienisz FSB prawdopodobnie masz ustawione 166 polec troche wyzej moze na 180 jak odpali sproboj dalej jak ci sie uda juz podkrecic to sprawdzaj procka programem prime95

jak przejdzie bez bledow tzn jest super mysle ze powinien Ci wstac do 200 fsb bez zmiany vcore ja mam 210X9,5 co daje mi 2 ghz
ps kontroluj temperature jak za szybko wzrasta przystopoj i staraj sie by nie przekroczyla 60 stopni w stresie

pozdro napisz co uczyniles
Dodano po 4 [minuty]: Vpuchaty napisał: Witam!! ja mam Semprona 2200+ na Asusie A7V880...
fabrycznie 9x166 vcore 1,6 a u mnie spokojnie chodzi jako 2800+ czyli
227x9=2052Mhz vcore 1.65 Wentylatorek Slienser Collermaster ok 2200obr./min. Chodzi bardzo stabilnie na tych ustawieniach a temp to:
30 w spoczynku a max do 45 w stresie!!!



hmmm..
na jakich pamiatkach wykreciles go a co do 9x227 to jest 2043 mhz chyba ze zle licze
pozdro