Witam Wszystkich
Otóż mam pytanie, jak podkręcić AMD SEMPRON 2200+ (1,5GHz) na płycie ECS K7VZA ver: 3.0 8O z najnowszym biosem. Bo wyciąga mi tylko 1,2GHz a nie 1,5GHz i bardzo mnie to denerwuje, w końcu to 300MHz
.
Pozdrawiam
Otóż mam pytanie, jak podkręcić AMD SEMPRON 2200+ (1,5GHz) na płycie ECS K7VZA ver: 3.0 8O z najnowszym biosem. Bo wyciąga mi tylko 1,2GHz a nie 1,5GHz i bardzo mnie to denerwuje, w końcu to 300MHz
Pozdrawiam