Pamięci mam 2 x DDR 400 (PC3200) GoodRAM 512, całość na Asrocku K7VT4A+ z Biosem 26.06.2004. Narazie nie potrafię go podnieść bo ciągle się wali. FSB najmocniej nastawiłem na 195MHz (miał około 1,8GHz) i padał. Z chłodzeniem nie ma problemów, przy 1.8GHz nie idzie więcej niż 50C a płyta 30C. Próbowałem podnieść napięcie , najpierw +5% a pózniej +10%, startował, chodził ładnie ale po uruchomieniu np. GTA3 zaraz zawiasy!! Zmniejszałem o kolejne MHz i dalej to samo. DDRki chodzą na Auto ( nie wiem co dać, 2/2.5/3 CL???) a grafa to: GF-mx440 64DDR... Co robić?? Na 1.8GHz śmiga ładnie ale coś go wali?? Nie wiem co... Temp w normie, DDRki zimne, grafa OK???