Potrzebuje programu który odczyta hasło z subiekta- mam te hasło w formie zakodowanej.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamTomaszS napisał:Wszystko zależy od tego jakiego masz Subiekta. Jeśli jest to "Subiekt 4" pod dos to można podmienić katalog CFG - tam są bazy z ustawieniami programu jak również użytkowników. Natomiast towary znajdują się w pliku "towary.dbf" w katalogu DBFS.
Pozdrawiam.