Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Galaxy S2 - Bluetooth-Pogłos.

25 Wrz 2012 00:53 2670 7
  • Poziom 26  
    Witam.
    Kupiłem do tel. zestaw słuchawkowy Jabra BT2045.
    Problem polega w tym, że jak dzwonię lub ktoś do mnie, to słyszę w słuchawce BT swój głos z lekkim opóźnieniem, a dodatkowo całe otoczenie wokół mnie.
    Problem znika jak kilka razy włączę i rozłączę połączenie tel-słuchawka.
    Mija powiedzmy kilkanaście minut i ktoś dzwoni do mnie, odbieram i słyszę swój głos znowu z resztą dźwięków otoczenia, tak jakby pracował mikrofon w telefonie jednocześnie.
    Kupiłem zestaw HM1200 i na nim jest to samo.
    Widać, że problem leży po stronie telefonu, a może jego odpowiedniej konfiguracji?.
    Jak rozwiązać problem?.
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    witam mam identyczny problem ale z Galaxy Note, u mnie echo w telefonie powodował program do nagrywania rozmów, po wyłączeniu programu problem pogłosu nie występuje. Jeżeli rozmawiam bez słuchawki tylko przez telefon wtedy ten problem nie występuje, a progrm aładnie rejestruje dzwięk.
  • Poziom 26  
    Do tego też doszedłem, ale mimo to czasami się zdarza, że ten pogłos jest. Może ten program gdzieś tam się próbuje uruchomić mimo to.
    Jaki program używałeś do nagrywania?. Ja "Total Recall S2". Jest tam niby opcja, żeby nie nagrywał kiedy podłączona jest słuchawka i coś to daje, ale nie zawsze.
  • Poziom 11  
    różnych programów używałem Total recal mi się wykrzaczał, teraz mam Sanity, wcześniej callrecorder zielone kółko z mikrofonem (bo jest kilka programów z ta sama nazwą) ten ma sporo opcji do ustawień skąd ma "pobierać" głos ale nie zapisuje plików... przed zmiana softu z 4.03 na 4.04 używałem go cały czas działał idealnie, ale jeszcze nie miałem słuchawki... i nie wiem czy było echo. Jestem właśnie na etapie sprawdzania innych softów do telefonu i programów.
  • Poziom 26  
    Daj znać proszę, który soft do nagrywania będzie najlepszy.
    Dziękuję!
  • Poziom 11  
    Hej,
    wiem że odkopuje temat, ale może dasz znać jaki program wypadł najlepiej?
    Ją osobiście kupiłem callrecorder (kiedyś właśnie zielone koleczko z mikrofonem, teraz szare) .
    Ale ją używam. Htc Desire hd i czasami nie nagrywa wychodzących.
    A może ktoś ma na ro rozwiązanie?
  • Poziom 11  
    ja używam nadal Sanity na galaxy note, na słuchawce nadal pogłos, po prostu wyłączam nagrywanie. na htc desire Z calrecorder zielone kółko, ten chodzi idealnie. Na obu telefonach oprogramowanie alternatywne.
  • Poziom 26  
    Chyba wszystko jasne. Zamykam