Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lenovo z570 - problem z touchpadem. sterowniki?

verylame 14 Paź 2012 19:00 3759 6
  • #1 14 Paź 2012 19:00
    verylame
    Poziom 7  

Witam! Od 2 miesięcy mam laptopa lenovo z570. Wczoraj jeszcze normalnie chodził mi touchpad lecz dzisiaj po włączeniu laptopa mogę przesuwać kursor oraz przewijać stronę lecz nie mogę niczego otworzyć ani kliknąć na nic. Na starszej wersji sterownika mogę klikać, lecz nie posiada ona możliwości przewijania oraz przybliżania i oddalania. Odinstalowałem już sterownik i zainstalowałem od nowa, próbowałem także z innymi sterownikami lecz nic się nie zmienia. Zapomniałem dodać że przez pierwsze ok. 7sekund jak laptop się jeszcze w pełni nie włączy mogę wszystko spokojnie klikać. Problem zaczyna się po tych siedmiu sekundach. Proszę was bardzo o pomoc. Cały dzień przy tym siedzę, lecz nie jestem zbyt ''ogarnięty'' co do komputerów.

0 6
  • Pomocny post
    #3 14 Paź 2012 19:40
    RADU23
    Moderator - Komputery Serwis

Przywróć system do wcześniejszej prawidłowej konfiguracji (sprzed wystąpienia problemu-czyli np. sprzed 3 dni).

0
  • #4 14 Paź 2012 20:08
    verylame
    Poziom 7  

pobrałem te sterowniki jeszcze raz ale niczego to nie zmieniło. Czyli to wina czegoś innego? Jeśli na początku przez chwileczke działa.....

Dodano po 3 [minuty]:

Jezuuuuuuuu! Działa. Jestem wam winien flaszke :D

0
  • Pomocny post
    #5 14 Paź 2012 20:08
    RADU23

Czy próbowałeś przywracania systemu?.

0
  • #6 14 Paź 2012 23:40
    verylame
    Poziom 7  

Nie. Jednak pobranie sterowników pomogło. Tylko musiałem zrestartować komputer :) Tak już na luzie to gdzie schować ten sterwonik, bo mam go cały czas w ''Pobrane''

Dodano po 3 [godziny] 5 [minuty]:

Ehhh... po kolejnym restarcie systemu zrobiło się to samo. Nie mam już siły.......

0
  • #7 15 Paź 2012 11:01
    RADU23

verylame napisał:
    Tak już na luzie to gdzie schować ten sterwonik, bo mam go cały czas w ''Pobrane''
    .

Skopiuj go sobie najlepiej na nośnik wymienny (CD,pendrive).

0