Mam problem z podłączeniem termostatu do aparatu nawiewnego AN1 Darco. Podłączyłem go i reaguje, ale tylko w ekstremalnej temperaturze np. nad palnikiem gazowym. W kominku nie jestem w stanie osiągnąć takiej temperatury. Przy starym termostacie wystarczyło chwilę podmuchać suszarką żeby zareagował. Teraz to niemożliwe. Widocznie źle go podłączyłem, ale gdy to zmieniłem to wywaliłem korki. Boję się, że spalę kolejny termostat.
Połączone jest następująco: do styku 3 prowadzi kabel zasilający a do styku 2 kabel do silnika. Jak inaczej mogę to połączyć?
Połączone jest następująco: do styku 3 prowadzi kabel zasilający a do styku 2 kabel do silnika. Jak inaczej mogę to połączyć?