Witam wszystkich i proszę o poradę jak dobrze założyć nowy termostat do lodówki jak w tytule. Zamrażarka jest na dole. Po wyjęciu pipety z otworu i próby włożenia nowej nie jestem pewna czy skieruje się w dobrą stronę czyli w dół.
Dodam że sprężarka chodzi non-stop i wyłancza ją zabezpieczenie termiczne a temperatury w zamrażarce nie wiem ale w lodówce koło 0°C i kompot zamarza
dlatego sądzę że nie trafione z czujnikiem (sam termostat w zamrażarce przełancza bo sprawdzałam na buczku miernikiem nie titał a po chwili titał
)
proszę o poradę dziękuję
Dodam że sprężarka chodzi non-stop i wyłancza ją zabezpieczenie termiczne a temperatury w zamrażarce nie wiem ale w lodówce koło 0°C i kompot zamarza
proszę o poradę dziękuję