Witam.Usterka praki Candy.Silnik dziala,ale beben nie ma sily krecic.W filtrze znalazlam plastikowe czesci,pralke probowalam 3 razy uruchomic,woda pobrana,ale tak jak wyzej nie kreci,w filtrze nowe plastikowe czesci,dodam ze nie sa to zabawki,kolor brudny bialy lub siwy