Witam.Posiadam wymieniony w tytule telewizor oraz telewizję kablową. W mniejszym pokoju posiadam Sony Bravia 32" LCD tylko z tunerem DVB-T i gdy zakładali mi kablówkę powiedzieli że do pakietu który posiadam można sciągać również kanały cyfrowe jednak potrzeba dekodera DVB-C którego w Bravii nie posiadam.Zakupiłem teraz tego SHARPA który posiada DVB-T oraz DVB-C i owszem wyszukuje cyfrowe kanały z kablówki jednak wszystkie są zakodowane.Moje pytanie brzmi: czy to ja robię coś nie tak czy Pani z kablówki najzwyczajniej mnie oszukała ?