Źródło:
http://www.phonearena.com/news/How-much-storage-memory-do-you-actually-have-in-your-phone_id35577
Fajne? Ranking DIY
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamdaavid117 napisał:Ekhm... No i SPV M5000 można było używać jak tabletu (czy tam zwykłego dzisiejszego smartfona) lub z pełną klawiaturą QWERTY. Jedynym bólem tego urządzenia była śmiesznie mała ilość pamięci RAM...
informatyczek napisał:Telefon komórkowy powinien być do dzwonienia a nie do prawie wszystkiego jak smartfony dzisiaj.
1010011010 napisał:Mojego Universala zakupiłem w stanie idealnym i w takim też sprzedałem... Jedynie uszkodzona karta turbo sim mi po nim została.A ostał Ci się może wyświetlacz od tego cuda, albo wiesz gdzie go zdobyć?
biomedyczny napisał:Note jest na tyle duży że może da się używać ekranowej.
daavid117 napisał:planuję powrót do SE P1i.
biomedyczny napisał:Kto w dzisiejszych czasach gdzie masz dostęp do netu wszędzie trzyma filmy ?
biomedyczny napisał:
32GB zapełnione ale czym?
To taka ilość muzyki która starczyła by ci na x lat.
Szkoda by mi było czasu poświęconego ściąganiu tych filmów.
A na tel nie zobaczysz czy to jest 480p czy hd.
biomedyczny napisał:I tu się pojawia problem obecnych czasów BRAK DUAL SIM.
atek000 napisał:
Zamiast martwić się o ilość pamięci montowanej w nowych urządzeniach, producenci powinni pomyśleć o czasie pracy, tak dojść do 3 dni... wiem zbyt piękne.
1010011010 napisał:W "TELEFONIE KOMÓRKOWYM" - do czego służy telefon komórkowy?
Do dzwonienia...