Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra f - Sterowanie centralnego zamka bx60s

25 Paź 2012 17:56 8592 9
  • Poziom 12  
    Witam wszystkich.
    Otóż kupiłem wczoraj sterownik zamka centralnego firmy Carprotect model BX60S. Zabrałem się za podpinanie kabli. Znalazłem stały + i -, jak również podpiąłem kierunkowskazy.
    Znalazłem w aucie 2 kable odpowiadające za zamykanie i otwieranie centralnego zamka i otóż teraz mam parę pytań.
    Czy w Astrze centralny zamek jest sterowany minusem czy plusem?
    Czy ten moduł będzie sterował zamkiem?
    I kolejne pytanie, który kabel w tym sterowniku odpowiada za otwieranie i zamykanie bo na schemacie jest 6 kabli, które są opisane - zamek centralny.
    Ich kolory to pomarańczowy, biały, zółty, pomarańczowo-czarny, biało czarny z bezpiecznikiem i zółto-czarny. Hm. Jeśli chodzi o zworkę to ustawioną mam na 0.5 sekundy, gdyż jest to elektryczny centralny zamek a nie pneumatyczny.
    Z góry wielkie dzięki za pomoc.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 23  
    Moduł będzie sterował zamkiem,sterowanie jest masą, 6 przewodów musisz odpowiednio skrosować aby bylo sterowanie masą ( na schemacie jest czytelnie wszystko!) biały+biały/czarny podają masę do steroawnia
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 12  
    Czyli kolego kable biały i biało czarny są odpowiedzialne za sterowanie masą centralnego zamka i jak je podepnę będzie wszystko chodzić tak ?
  • Poziom 42  
    Musisz to skonfigurować, tam są zwykłe przekaźniki i trzeba odpowiednio połączyć
    Schemat/instrukcję masz?
  • Poziom 12  
    Tak tak kolego mam schemat Opel Astra f - Sterowanie centralnego zamka bx60s

mógł byś mi powiedzieć jak skonfigurować otwieranie i zamykanie tego centrala ? bo inne kable już podpiąłem a mianowicie +, - i sygnalizacje światłami :D
  • Poziom 12  
    Czyli jeśli chodzi o zamykanie musze podłączyć pomarańczowy z białym pod zamykanie a jeśli chodzi o otwieranie to pomarańczowo/czarny z czarno/zółtym i czarno/białym tak ??
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    2x pomarańczowe wolne, 2x żółte do masy-wynikiem tego jest sterowania masą na dwóch białych-koniec!
  • Poziom 12  
    Wielkie Dzięki Kolego :) Tak tak już koniec koniec :D idę montować :D jupi :)

Podłączyłem wszystko i elegancko chodzi :) Wielkie dzięki koledzy :) Temat do zamknięcia :)