Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SEO - Jak podłączyć czujnik wstrząsowy

08 Lis 2012 10:17 3003 5
  • Poziom 12  
    Witam
    W moim mitsubishi eclipse mam zamontowany alarm SEO Electronics i chciałem do niego podłączyć czujnik wstrząsowy. Wie ktoś jak to zrobić ?

SEO - Jak podłączyć czujnik wstrząsowy SEO - Jak podłączyć czujnik wstrząsowy SEO - Jak podłączyć czujnik wstrząsowy
    Uniwersalny-czujnik-wstrzasowy-m-9-dwustrefowy:
    SEO - Jak podłączyć czujnik wstrząsowy

Usunięto link do aukcji internetowej.
    Reg. 3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).
    Mod.[CameR]
  • OptexOptex
  • Poziom 16  
    Kolego poszukaj przewodu trzyżyłowego w czarnej izolacji i podłącz:

BIAŁY
    WYJŚCIE +12V do czujników
    dodatkowych pin 2 w 2-pinowym złączu wewnątrz centralki

ZIELONY
    WEJŚCIE wyzwalające alarm z
    czujników dodatkowych pin 2 w 10-pinowym złączu wewnątrz centralki

BRĄZOWY
    WYJŚCIE masy do czujników
    dodatkowych pin 1 w 10-pinowym złączu wewnątrz centralki

Ewentualnie możesz podłączyć zasilanie czujnika równolegle do zasilania alarmu. A sygnał wyzwalania z czujnika podłącz do wejścia z czujników drzwiowych. Odseparuj drzwi i sygnał z czujnika diodami.

Pozdrawiam.
  • OptexOptex
  • Poziom 12  
    Właśnie podłączyłem zasilanie czujnika tak jak napisałeś odseparowałem sygnał z drzwi diodą i podłączyłem tam wyjście z czujnika ale alarm się nie załącza ponieważ dostaje za krótki sygnał z czujnika
  • Pomocny post

Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Alarmy SEO posiadają dedykowaną linię do obsługi czujników dodatkowych.
    anusek napisał:
    poszukaj przewodu trzyżyłowego w czarnej izolacji

Podłącz do tej linii dodatkowy czujnik (czerwony,czarny i żółty lub biały - musisz sprawdzić doświadczalnie).
    Dzięki temu zachowasz pełną funkcjonalność systemu alarmowego (blokowanie czujnika itp).

SEO - Jak podłączyć czujnik wstrząsowy SEO - Jak podłączyć czujnik wstrząsowy
  • Poziom 16  
    Polecam wypróbowanie mojej pierwszej propozycji i tego co napisał Carrier, druga opcja jest gorszą alternatywą. Mimo to powinna zadziałać (możesz pobawić się czułością i zobaczyć czy zadziała).
  • Poziom 12  
    to co wy piszecie, żeby podłączyć impuls z czujnika do tego zielonego kabla to nie działa